Моя чарівна Хорватія

Моя чарівна Хорватія

Відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії

(7 днів / 6 ночей)

 

Акція!!!  Ціну знижено!!! 

Вартість туру на одну особу:

дорослі -  380 €  360 € + 300 грн, 

діти від 6 до 12 років - 340 €   320 €+ 300 грн

   

Графік виїздів

14.08. - 22.08. 2020    ///    21.08. - 29.08.2020

 

Hotel Riva Lidus (Brist,Makarska riviera)
1 берегова лінія 100м до моря
2-х разове харчування (сніданки+вечері)
Виїзди з Івано-Франківська,Львів


ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, Виїзд з України .Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії.


2 день, (МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст)

Прибуття в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель(14:00-15:00)
Відпочинок на морі. Вечеря та ночівля в готелі.


                                                                                                                                                                             3 день, СПЛІТ*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Вечеря в готелі.
Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо. Ескурсія в місто Спліт (35€)
Довідка: Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.
*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (13 € / 7 €).
Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя. Незабутня прогулянка, яка супроводжується ритмами народної хорватської музики.
В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.

 

4 день, ПЕЛЕШАЦ ТА О. ХВАР*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст)
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20 € /10 €)
Довідка: Пельєшац - півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац туристів. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.

*Рекомендуємо екскурсію до містечка Макарська (10€ /7 €)
Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.
Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів'єри почався в 70-х роках.
Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона.
Історичний центр Макарської - типовий для Далмації - старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам'ятки - церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.
Клімат в Макарській дуже м'який, кількість сонячних днів найбільша в Хорватії, а пляжі вважаються одними з найкращих в Хорватії. З міста Макарська зручно відвідати Спліт (60 км) і Дубровнік (140 км).
Вечеря та ночівля в готелі.

 

5 день. ДУБРОВНИК*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію до Дубровника (30 €, трансфер 25€ / 20 €, трансфер 17€).
Довідка: Дубровнік – стародавнне місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають "Перлиною Адріатики". При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти - чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.
Вечеря в готелі.


6 день, ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 45€ + вх. квиток 20€ )
Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.
Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.
*Рекомендуємо Екскурсію до Національного парку Крка (25€+16€ вхідний квиток / 20€+12€ вхідний квиток ).).
Національний парк Крка Хорватії вважається одним з дивних райських куточків природи.
Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки.Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів.
Вечеря та ночівля в готелі.


7 день Макарська Рівєра.о Корчула(Бріст)
Сніданок в готелі. Факультативно пропонуємо екскурсію на о Корчула(35€,в ціну входить обід на кораблику).На острові, як стверджують хорвати, народився знаменитий мандрівник Марко Поло, тут туристам надається можливість відвідати невеликий музей, присвячений мореплавцю. Яскравою пам’яткою Корчула є також Кафедральний собор, що має багату колекцію.
Вечеря в готелі.


8 день, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (Бріст).
Сніданок в готелі. Виселення з готелю о 10.00.
Виізд з Хорватії


9 день
Повернення в Україну.

                                             Акція!!!!  Ціну знижено!!!! 

                                                                                                

Вартість туру на одну особу:

дорослі -  380 €  360 € + 300 грн, 

діти від 6 до 12 років - 340 €   320 + 300 грн


У вартість входить:
* супровід керівника групи

* проживання в готелі Hotel Riva Lidus (Brist,Makarska riviera)
* харчування згідно програми
 *проїзд комфортабельним автобусом у дві сторони


У вартість не входить:
* мед.страхування(пропонуємо мед.страхівки на час перебування 95₴)
* факультативні програми

* харчування не передбачене програмою.