Подорож в Скандинавію

Фіорди Півночі

Смарагдові фіорди, Копенгаген, Осло і Ґетеборг в турі без нічних переїздів!

Без нічних переїздів!!!

 29.04 – 05.05.2018 р 

Швеція – Норвегія – Данія


...чарівне повітря і дивовижна природа , історії та легенди , перекази і міфологія...

 

Вартість туру:  260 Є   

День 1. 

Львів - Варшава

Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону.


Переїзд по території Польщі. При наявності часу нас чекає вечірня екскурсія по столиці Польщі - Варшаві (18Є/13Є)!

Нас зачарує місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто в якому панує неповторна і унікальна атмосфера. 
Переїзд в готель. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

 

День2: Гданськ - Мальборк

 Сніданок. Виселення з готелю. Нас запрошує прекрасне і старовинне місто Польщі - місто Гданськ (21€/16€). Розташований він на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики, і є світовою столицею бурштину. Разом з містами Гдиня і Сопот він утворює агломерацію, звану Труймясто (Тримісто). Гостинний Гданськ запрошує на чарівні вулиці і в історичні інтер'єри, на морські купальні пляжі, елегантні ресторани і ліричні кафе.

 

 

Запрошуємо в «Подорож по середньовіччю» (26€+вхідний квиток) - величний замок Мальброк, на березі річки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі башти і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бійницями, залізні ворота і підвісні мости - зберігають ауру загадковості і чарівності.
Орієнтовно в 18:00 розміщення на борту парома. Нас чекає Швеція – країна озер і бурхливих рік, високих гір і тисяч маленьких островів, невеличких поселень і жвавих міст. Ніч на паромі.

 

День 3: Копенгаген - Кронборг

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт. 
Переїзд в місто Ганса Крістіана Андерсена - Копенгаген. Запрошуємо поринути в казку! Пішохідна екскурсія «Копенгаген - місто королівських чудес»: для тих, хто хоче детально пізнати Копенгаген, відчути його неповторну атмосферу. Ратушна площа, подорож в Латинський квартал і знайомство з найстарішою гімназією міста. Резиденція єпископів, монумент Реформації, Кришталева вулиця і Синагога, Центральна бібліотека. Ми познайомимося з Круглою вежею, яка зберігає багато історій, з одним із символів міста - будівлею Біржі, церквою Святого Миколая, побачимо будинок Андерсена... 
У вільний час рекомендуємо на вибір:
• здійснити прогулянку на кораблику «По каналах Копенгагена» (18€).
• автобусну екскурсію «Є Данія на світі, друг Гораціо ...» (23Є/18Є). Почуємо історію Датського королівства і зробимо три основні зупинки для фотопаузи. Ми почнемо нашу подорож з символу Копенгагена - Русалочки, яка ось уже майже 100 років сидить на набережній Лангліньє. Далі ми відправимося в бік зимової королівської резиденції Амалієнборг. Наступною нашою зупинкою стане один з найдорожчих кварталів Копенгагена - Нова гавань, місце, що потрапляє на всі листівки про Копенгаген, Крістіансборг - датський Парламент.
• «Королівський Копенгаген - замок Розенборг» (26€+вхідний квиток). Данська монархія - найстаріша в світі, і зараз столиця країни - це місто королеви. Нас чекають історії про королівської династії, замок Росенборг, Королівська скарбниця, найстаріші Королівські сади. Ми немов здійснимо подорож в минуле, відкриємо вікно, крізь яке можна заглянути в світ монархів Данії і побачити, як вони жили в далеко пішли від нас днями.
• «Таємниці і легенди Королівських Замків» (52 € + вхідний квиток) замок «Гамлета» - Кронборг, а також неймовірної краси - Фредеріксборг !!! Переїзд в літню резиденцію королеви Маргарет II - палац Фредеріксборг, розкішний замок на трьох островах. Історичний музей, Національна портретна галерея з колекціями датських майстрів, чудовий фонтан, який увінчує володар морів Нептун, привідкриють Вам дверцята в історію. А витонченість королівського смаку ми зможемо оцінити, за прогулянкою по розкішному королівському парку: плакучі верби, білосніжні лебеді і лабіринти доріжок навколо водойм - романтика тут всюди ...Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції.

 

День 4. Осло

 Сніданок. Норвегія - це гори, фіорди, водоспади, північне сяйво і білі ночі .... В них краса і велич північної країни. Кожна людина хоча б один раз в житті хоче побувати тут! Нас чекає «Столиця землі Вікінгів - Осло». В Осло з'єднана старовина і сучасність! Протягом століть норвежці творили, відкривали і дивували весь світ. Здивуємося і ми .... Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
«Парк скульптур Густава Вігеланна» (30 € екскурсія). Унікальний парк скульптур. Він вміщує понад 600 скульптур різного віку і настроїв. Наш екскурсовод знає, про що думають і чим живуть ці скульптури...Під час екскурсії пропонуємо відвідати трамплін Хольменколлен (Трансфер 13 €). Трампліну Хольменколлен більше ста років. Ми зможемо побачити цю гордість жителів Осло...
«Музейний острів» (26 € екскурсія + вхідний квиток). Музейний острів - це вілли, що потопають в квітучих садах, до яких примикають пристані з білосніжними яхтами і безліч музеїв .... Всі бажаючі зможуть відвідати музей з екскурсоводом і почути захоплюючі історії. Відвідування Музею кораблів вікінгів. 
Поселення і ночівля в готелі на території Норвегії.

 

День 5. Согнефьорд - Флом

 Сніданок. Сьогодні нас чекає царство норвезьких фіордів - неповторні ландшафти, засніжені вершини, відображаються в прозорій глибині моря, грандіозні водоспади, смарагдова гладь фіордів, які, виблискуючи на сонці, кружляють між відступившими і застиглими у своїй величі горами... Усім бажаючим рекомендуємо:
• незабутній «Круїз на кораблику» (68€/48€). Два мальовничих рукави Согнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) та широкий і величний Еурлендфьорд.
• поїздка Фломською залізницею (68€/48€). 20 років будівництва, 20 тунелів довжиною 20 кілометрів, 18 з яких прокладалися вручну. Ми побачимо все най-най - гори, річки, озера, водоспади і ...фіорди... Під час зупинки у нас буде час насолодитися водною стихією неймовірної краси - водоспадом Кьосфоссен. І знову в дорогу... Здається, що більшої краси годі уявити, але за кожним поворотом відкривається нова чудова картина, краща за попередню. 
• «Ущелина Сталхейм» (33€/23€).
 Нас чекає захоплюючий вид на ущелину Сталхейм, зупинка з видом на гарний водоспад Сталхеймсфоссен. Частування в одному з найстаріших готелів Норвегії.

 Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Швеції. 

 

День 6. Гетеборг

 Сніданок. Нас чекає чудова природа і розвинена економіка, багатюща історія і доброзичливі люди. Як це по-скандинавськи. Переїзд в Гетеборг. Оглядова екскурсія «Душа Швеції Гетеборг ...» (21 € / 13Є). Гетеборг - столиця західного узбережжя Швеції. Це море, сонце, вітер і атмосфера південного шведського міста .... Місто ресторанів і центр промислу креветок, яких тут дуже багато, і вони тут дуже смачні. Оглядова екскурсія по місту з оглядом головних визначних пам'яток і можливістю спробувати найвідоміший «бутерброд з креветками» в ресторані неба.
Вільний час. Пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
«Прогулянка на кораблику по каналах Гетеборга» (30€/23€). Місто з води виглядає надзвичайно красиво. Ми пропливемо під 20 містками і побачимо набережну Гетеборга.
«Родзинка Швеції –Замок Шьюлеом» (26€/18€). Казковий замок чарує красою і архітектурною пишністю.
«Музей Концерну "Вольво"» (30€/23€). Гетеборг є столицею найвідомішого в світі шведського автомобільного концерну. САМО СЛОВО "VOLVO" стало синонімом якості, надійності, безпеки і стилю. Прибуття в порт. Орієнтовно 20:00 розміщення на борту парома і відправлення в Польщу.

 

День 7. Львів

 Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в порт.
Переїзд по території Польщі.
Повернення в Україну. Час прибуття до Львова орієнтовно 23:30 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 00:30 Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!

 

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

 • груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
  • У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
  • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
  • проживання по маршруту готель зі сніданками;
  • екскурсії по програмі;
  • супровід гіда-керівника по маршруту;
  • Проїзд в 4-х місцевій каюті економ - класу (спальне місце) без вікна на нижній палубі БЕЗ сніданку
    на поромах Таллінн - Стокгольм; Карлскруна - Гдиня.
  • У каютах: душ, туалет. Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається.
  • Приємний сюрприз від «Аккорд-туру» для туристів-іменинників в день народження!

 

Додатково оплачується:

 • Турпакет (за бажанням)
 • послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 21 €
  Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
  • послуга "гарантований номер місця" - 21 € (місця з 1 по 16).
  • індивідуальний страховий поліс (при самостійній подачі)
  • вхідні квитки і факультативні програми;
  • проїзд в громадському транспорті;
  • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри);
  • Додаткове страхування, якщо вік туриста більше 60 років. Просимо додатково уточнити розмір доплати страхового платежу;
  • Доплата за розміщення в каютах більш високого класу на поромах Таллінн - Стокгольм; Карлскруна - Гдиня:
  в 2-х місній каюті - 60 євро / чол.
  в 1-но місній каюті - 180 євро / чол.
  • Сніданок на поромах - 30 євро / чол. (два пароми).
  Послуга по підселення тільки в жіночі або чоловічі каюти не надається
  Консульський збір + послуги Візового Центру = 35 € + 25 €
  Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору згідно угоди про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21р.
  Послуги Візового Центру оплачують все.
  ОПЛАЧУЮТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР І ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ .