Найкращі хвилини в Італії

 

Тур "Найкращі хвилини в Італїї"

...Італія, вітчизна натхнення!
Прийде той час, коли вдасться мені
Любити тебе з захопленням та насолодою
Як я люблю твій образ у світлому сні .

!!! Без нічних переїздів!!!

23 - 28 серпня 2017

День 1.

Львів

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А».
• Можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачеві, Ужгороді, Чопі.


Переїзд на північ Угорщини, в Егерський виноробний регіон - на батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Усіх запрошуємо на смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь! (16€) Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі.

День 2.

Будапешт - Сентендре

 Сніданок. Виселення з готелю. 09:30 - Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю» О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку.

 

Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліці Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ... У вільний час рекомендуємо екскурсії:

 • «Таємнича Буда» (18/10€+вх.квиток) - це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта ... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями ... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, Будайський Лабіринт, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і ... і сам Королівський Палац!
 • «Ключ до серця Будапешта» (23€/13€). У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі «Pick», сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і , звичайно ж, горезвісні зв'язки з червоним гострим перцем! А потім по «Єлісейських полях» Будапешта - парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!

 • • «Подорож в Закрут Дунаю» (23€+вх.квиток). Наш шлях лежить в Вишеград - літню резиденцію угорських королів. Ми відвідаємо Вишеградську фортецю, доторкнемося до побуту і укладу середньовіччя, а ще - отримаємо задоволення від панорами на Закрут Дунаю: адже саме тут Дунай кілька разів міняє свій напрямок, вигинаючись по вузькій долині Карпатського басейну. Потім ми попрямуємо в затишне містечко Сентендре з безліччю сувенірних крамниць. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки!
  18:00 – Рекомендуємо річкову прогулянку «Ажурна прикраса Будапешту» (дорослі-23 €, діти до 12 років-18 €). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт ... У воді відбиваються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта
  19:30 - Переїзд і поселення в готель. Ночівля в готелі на території Угорщини.

День 3.

Падуя

 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Італію - чарівну, темпераментну і неймовірно красиву. В Італії черпали своє натхнення великі майстри мистецтва і дарували світу свої безсмертні шедеври ...
15:00 - Оглядова екскурсія «Падуя - перше знайомство з Італією» (10€/6€). Від центральної площі міста - площі Валле в різні боки променями розбігаються вузькі середньовічні вулички, вимощені нерівною бруківкою. Прекрасна церква Св. Антоніо - одна з головних визначних пам'яток міста. Щороку в червні, коли відзначається день шанованого всіма італійцями святого, в Падую приїжджають паломники з усього світу, щоб побачити забальзамовані фрагменти тіла Антоніо, і які досі нібито володіють чудодійними властивостями ... Падуя - місто багатолике. Воно любить нав'язати приїжджому вигадливу гру, відкриваючи то одну, то іншу сторону свого життя. Місто може спочатку приголомшити самовдоволеним багатством центральних площ, а потім здивувати тишею затишних вуличок, де густо-зелені дерева кидають тінь на шовкову воду вузьких каналів ...
Переїзд і поселення в готель. Ночівля в готелі на території Італії.

День 4.

Рим - Ватикан

 Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія «Рим - місто велике і вічне!» (Пересування по Риму - на громадському транспорті). Рим - перша любов людства і перша наддержава планети. Рим - єдине місто з тисячі існуючих отримав назву «Вічного»! Його наслідували, його боялись, ним захоплювались! І почнемо ми з огляду пам'яток Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, пройдемося по бруківці, якими ступав Юлій Цезар, почуємо древні легенди про великих імператорів. Тут кожен куточок, кожен будиночок, кожен камінчик має свою неповторну історію, і вона оживає прямо на очах: Пантеон, Римський форум, арка Костянтина, площа Іспанії, Капітолій ... Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей - «помпезна симфонія архітектури» , вінець інженерної думки античності Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття! ... У вільний час рекомендуємо:
• Рекомендуємо екскурсію в Музеї Ватикану і Собор Св. Петра (30€+вх. квиток) - цілий комплекс, з безліччю залів та кімнат, які переходять одна в одну. Тут можна побачити створіння античних скульпторів, геніїв Відродження та сучасних художників. Але перлиною цих скарбів світового мистецтва по праву вважається Сикстинська капела!


• «Рим - місто Імператорів» (18€+вх. квиток). Грандіозний Колізей – колись амфітеатр для гладіаторських боїв, сьогодні символ величі та могутності міста, Римський та Імператорський форуми, Капітолійський пагорб - священне місце богів - ціль всіх переможних полководців. Ми взнаємо історію Древнього Риму, таємниці та легенди, що зберігає в собі -це прекрасне вічне місто…
• «Богемний Трастевере» (18€/10€). Стародавній квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час пливе повільніше, а барки розлиті зовсім в інших пропорціях. Вузенькі вулички, багато ресторанчиків, маленькі прощі, на яких розташувались художники з мольбертами, повільний ритм життя створює романтичний настрій …

•«Базиліки Риму» (23€/18€). Знамениті храми Риму, які вражають своєю розкішшю і красою. Базиліки, в які намагається попасти кожен подорожуючий, лише для того, щоб доторкнутись до святині. Їх багатство і унікальні шедеври століттями притягують поціновувачів мистецтва …

Переїзд і поселення в готель. Ночівля в готелі на території Італії.

День 5.

Венеція

 Сніданок. Виселення з готелю.
9:00 - Мрії збуваються !!! Оглядова екскурсія «Заручена з морем - Венеція!» (Квитки на катер: 18 €/16 €). Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь ... Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті ... У вільний час рекомендуємо на вибір:
• Прогулянку на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» (23€/16€) Венеція ... Розкішні канали і ковзаючі по них гондоли, дивовижно гарні маски, чудові мости, палаци і маленькі будиночки, кожен з яких - справжній шедевр архітектури - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно ... Вона містить у собі величезну кількість таємниць і чудес і щоб осягнути їх, потрібна вічність ...


• Відвідання з екскурсоводом «Палацу Дожів» (18€+вх. квиток) — резиденція правителів Венеції, місце засідань Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, виносили вироки, і... звичайно плели інтриги!
• Водний круїз «Вся Краса Венеції!» (Дорослі-36 €, діти до 12 років-30 €) - Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської республіки Ми побачимо "парад" понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях, збудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих сімей ...
13:00 - Переїзд і поселення в готель. Ночівля в готелі на території Угорщини.

День 6.

Львів

 Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.
Прибуття в Чоп приблизно в 18:00.
Прибуття до Львова в комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00. Вільний час.
Для туристів, які вирушають на Львівський ж.д. вокзал - трансфер з Комплексу Термінал «А» в 23.30.

Вартість туру на одну особу:

* дорослі  -- 268 € + 100 грн

* діти до 16 років -- 246 € + 100 грн

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• груповий страховий поліс (в разі особистої подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі з сніданком
• екскурсії по программ
• супровід керівника групи
• У разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.

Додатково оплачується:

• Мінімум одна рекомендована екскурсія із запропонованих в програмі (при замовленні турі)
У разі скасування рекомендованої екскурсії в турі (оплаченої при замовленні туру) - турист може вибрати альтернативний варіант екскурсії із запропонованих супроводжуючим групи в турі.
При відмові від альтернативного варіанту екскурсії - гроші за оплачену рекомендовану екскурсію НЕ повертаються !!!

• гарантійний платіж від невиїзду - від 13 €

 • гарантований номер місця - від 13 € (місця з 1 по 16). Замовлення послуги по бажанню. Всі місця підтверджуються по мірі надходження заявок

• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі
* гарантійний платіж від невиїзду - 13 €
• гарантований номер місця - 11 € (лише місця з 1 по 16). Якщо послуга не замовляється – гарантовані місця підтверджуються по мірі надходження заявок
• індивідуальний страховий поліс (при особистій подачі
• рекомендовані програми
• Міський/Туристичний податок (City/Tourist tax) в готелях Італії і Австрії від 1 до 6 євро/ніч (оплачується туристами особисто на рецепції)
• консульський збір - 35 € (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років ... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги Візового Центру - 22 € (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську)
• послуги банку - 25 грн (якщо подача в Берегово)

Документи для Консульства: Угорщина

 1. Закордонний паспорт

УВАГА!!! Разом із закордонним паспортом необхідно надати копії першої сторінки закордонного паспорта і усіх віз за останні три роки.

 1. Анкета Консульства Угорщини (Аплікаційна Форма)

Увага! Анкету консульства (Аплікаційну форму) друкувати в двосторонньому режимі.

 1. Дві кольорові фотографії
 2. Копія сторінок внутрішнього паспорта
 3. Копії сторінок закордонного паспорта

(першої сторінки і шенгенських віз за останні три роки)

 1. Копія свідоцтва про народження

(до моменту отримання українського паспорта).

 1. Копія свідоцтва про шлюб
 2. Довідка з місця робот) .
 3. Оригінальна довідка з банку

Потрібно у випадку Якщо середньомісячна зарплата туриста складає менше 3000 гривень.
Довідка повинна бути подана протягом 14 днів з моменту її підписання і реєстраці. 

 1. Консульський збір - 35 євро

Консульський збір оплачується при кожному поданні документів у консульство.
При ВІДМОВІ у візі, консульський збір НЕ повертається.
Пільгові категорії (категорія громадян звільнених від оплати):
- Діти до 18 років;
- Студенти до 21 року, які знаходяться на утриманні;
- Інваліди (за наявності відповідного посвідчення);
- Пенсіонери

 1. Візовий центр

- Послуги Візового Центру - 22€ (якщо подача в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську)
- Послуги банку - 25 грн (якщо подача в Берегово)

 1. Для туристів які подорожують на автомобілі

Якщо туристи подорожують автомобілем, то з пакетом документів потрібно надати наступні документи:
- Копія водійських прав;
- Копія тех.паспорту на машину;
- Копія грін-карти (страхівки) на автомобіль

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Важливо! Документи для оформлення віз видаються тільки після повної оплати замовлення!