Перлина - моя Україна

Перлина – моя Україна

Меджибіж – Вінниця – Умань – Буки – Александрія

3 дні / 2 ночі   /   1-3.05.2020 р

Вартість на одну особу:  2 360  грн

1.05.2020 р. Збір групи 5.00. Виїзд на маршрут 5.15

с. Меджибіж - потужна фортеця  у Меджибожі, зведена між річками Південний Буг і Бужок,  –  одна з найбільших і найдавніших фортифікаційних споруд України. Розташовані в мальовничому куточку Хмельниччини, могутні мури і башти фортеці нікого не залишають байдужим. Багато буремних подій памятають мури фортеці: і радість перемог, і біль утрат, і ніжність кохання, і громи ратних битв за волю і свободу рідної землі. Зараз це музей-заповідник, який повідає нам про далеку минувшину. Каземати з музейними залами, Лицарська вежа, порохові башні - минуле що живе сьогодні в оповідях екскурсоводів.

 

Перлина Поділля м.Вінниця. Красується місто на двох берегах р.Південний Буг. Старовинні вузькі вулички, широкі сучасні проспекти, затишне середмістя і безліч унікальних памяток архітектури - все це обличчя сучасного міста. 

Всі, хто приїздить до Вінниці на екскурсію, знають, що тут можна помилуватися красивою архітектурою міста, відвідати пам'ятки, аналогів яким немає у всій Україні, а ввечері відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді.

  

Фонтан та набережна Roshen 
Єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан знаходиться у Вінниці! 
Світломузичне шоу фонтанів у Вінниці стало туристичною визначною пам'яткою не лише нашого міста, а й усієї України. Унікальність фонтану Рошен у тому, що він не стаціонарний, а плаваючий, для збереження взимку затоплюється, перебуваючи в холодні дні під льодом. Він найбільший в Європі серед подібних!
І він найкращих для ромнатичних прогуянок уввечері. 

 

Переїзд в готель. поселення. Ночівля.

 

 

2.05.2020 р. Сніданок - факультативно.    Виїзд на маршрут.

м.Умань - перлина мальовничої Черкасчини.  Завдяки дендропарку "Софіївка"  місто Умань стало одним із зелених віночків України. Закладений магнатом Станіславом  Потоцьким парк - є символом жіночої краси та романтичного палкого  кахання легендарного графа.    Ідея спорудження парку в романтичному стилі з використанням римської та грецької міфології належала самій Софії, коханій жінці Станіслава.
Місце, на якому було створено парк «Софіївка», аж до 1796 року являло собою пагорби майже без рослин, де протікав струмок, що починався поблизу села Війтівка. Береги струмка, затиснуті гранітними брилами, мали за прикрасу лише декілька дерев. В долині, де тепер ми бачимо розбиту колону, росли дві старі груші й десяток верб. Навколишні пагорби, вкриті скелями були місцем, де шукали собі поживи всі тварини. Долина, яка починалася від Красної Греблі, простягалася аж до нижньої частини Умані. Це чудове місце з прохолодними, прозорими й цілющими джерелами колись називалась Кам'янкою, і було настільки привабливим, що учні василіанського колегіуму обрали його для своїх розваг та ігор.

Долина з природними виходами граніту - ось чим удостоїла природа це прекрасне місце. Щоразу, оглядаючи з пагорбів навколишні дивовижні місця, граф Фелікс Потоцький і Софія з захопленням мріяли, що вміла рука може створити із цієї дикої степової природи. А тепер, споглядаючи парк, ми бачимо неперевершений шедевр кохання, природи та мистецтва.

 

с.Буки:, Черкаська обл. Кажуть , що на Черкасчині знаходиться одне із найкрасивіших місць України. Направду це чудо природи - Букський каньон, що є одним із 7-ми чудес України.  Говорят, в центральной  Тут в основі річки Гірський  Тикич круті та обривисті береги із пластів каменю - який і створює неймовірну красу природи поєднану з водою та зеленню рослин.  З кожним роком каньон стає все популярнішим серед подорожуючих. Огляд цієї краси починається від колишньої  ГЕС, яка зараз є просто плотиною з мальовничим водоспадом. Потім маршрут пролягає в центр села поміж навислими камяними скалами, які утворюють своєрідні фьорди. Ця краса заворожує і захоплює кожного. Місцями скали нависають над річкою, з яких можна полюбуватися неперевершиними краєвидами. ця місцина це те місце де можна насолодитися красою природи та зарядитися енергією древнього каньону.  


Переїзд в готель. поселення. Ночівля.

 

 

3.05.2020р.  Сніданок - факультативно.    Виїзд на маршрут

м.Біла Церква. Олександрія – не єгипетська, але київська... Цей парк, як і уманський, виник завдяки щедрості чоловіка і краси жінки. У 1781 р. в Петербурзі відбулося весілля Ф.К. Браницького з Олександрою Енгельгардт. Володіння Браницьких перебували на Київщині, і сюди привіз молоду дружину польський аристократ, надавши їй карт-бланш на «ландшафтний дизайн». Будівництво парку почалося в кінці 1780-х. Автором плану парку був відомий французький паркостроітель Мюффо. Багато рослин для закладки парку завозили з Європи. До середини XIX ст. «Олександрія» перетворилась на один з прекрасних пейзажних парків України, якому були властиві елементи романтизму і сентименталізму. Затишні куточки парку прикрасили малі архітектурні форми: колонада «Відлуння», павільйон «Ротонда», «Китайський місток», «Руїни», колона «Суму», «Червоний будиночок», «Китайська альтанка» та ін. Через глибокий яр (у вершині балки) було перекинуто ефектний легкий місток, який отримав назву «Чортів міст». Браницькі прикрашали парк бронзовими і мармуровими скульптурами, вазами, виготовленими відомими російськими та зарубіжними майстрами, влаштовували на його території мальовничі декоративні композиції з великих валунів і штучних земляних підвищень. Запрошую у казку природи!

 

 

с.Буки, Київська обл. Тут, на березі річки Роставиця, розташований мальовничий ланшафтний парк. Поєднання води, релєфу та зелених насаджень, казкових скульптур , фонтану і величного храму  дали можливість створити неперевершений острівочок краси та затишку. Заснований в 1996 році. Умовно парк ділиться на дві частини: паркову і храмову.  На території є міні-зоопарк і багато скульптур , які гармонійно поєднуються з красою природи  парку. Чудова прогулянка парком - це найкраще завершення екскурсійного дня. Запрошую в чергову казкову атмосферу. 

Повернення в Тернопіль.

 

Вартість на одну особу:  2 360  грн

 

У вартість входить:

* Транспортне обслуговування

* Послуги гіда-організатора

* Проживання в готелі 2 ночі (зручності в номері)

*  Послуги екскурсовода: Меджибіж, Умань, Буки 1, Александрія, Буки 2

* Організаційні послуги

* Страхування на період подорожі

 

У вартість не входить:

* Вхідні квитки

* Харчування

* Особисті витрати

 

Вартість вхідних квитків:

Меджибіж: дорослі - 40 грн/ особа, діти - 30 грн./особа

Умань: дорослі - 70 грн/особа, діти - 50 грн/ особа

Александрія: дорослі - 70 грн./ особа, діти - 40 грн./ особа

Буки 2: дорослі - 50 грн./особа, діти - 30 грн./особа

 

"Любіть Україну,як сонце, любіть!!!"