Екскурсійний тур " Україна - Рай наш тихий""

 

"Україна - Рай наш тихий"

5 днів / 4 ночі

 

1 день - Зустрiч групи  - ж-д вокзал, м.Тернопiль

Маршрут: Печера «Млинки»  - Заліщики

с.Залісся: печера "Млинки" – утворена водами Сарматського моря , що в древні часи покривало цю територію. Довжелезні лабіринти печери вразять вас своєю красою , витонченістю і загадковістю.

Розкішне твориво рук природи, блиск кристалів вириватиме із казки вічної темноти лише промінь світла від вашого фонарика. Довгі тунелі, глибокі урвища, вузькі переходи на вертикальні лази –залишаться у вашій памяті, як гарна пригода.  

м.Заліщики: Серед розкішної природи в оточенні пагорбів покритих зеленим лісом розмістився відпочинковий комплекс "Мішин-Сіті". сюди варто втекти із спекотного міста щоб надихатись свіжим цілющим повітрям, послухати легенький шелест лісу і відпочити від буденної рутини. Тут поселяємось. Відпочиваємо. Набираємось спокою та позитиву. Поселення. Відпочинок. Вечеряємо та ночуємо.        

 Поселення в готель. Ночівля.     

 

2 день:  Сніданок. Виселення з готелю.

Маршрут: Заліщики – Чернівці

м.Заліщики: Невеличке містечко на півдні Тернопільщини- районний центр. Розміщене на півостові утворенім звистою змійкою річки Дністер.Залите сонячним сяйвом та оточене розкішним зеленим віночком ліщинових гаїв, продоносних садів та чарівних природніх пейзажів. В давні часи через поселення проходив торгових шлях, який сполучав побережжя Чорного моря та і багату Візантію із столицею Галичини – княжим містом Галичем. Води р.Дністер несли на своїх хвилях торгові судна і тут, за зарослями ліщини , серед розкішної природи , зупинялися купці на відпочинок. Так і постало поселення, яке згодом отримала своє історичне імя - Заліщики. Цю захоплюючу красу можна і сьогодні побачити , піднявшись на гору Хрещатик.

м. Чернівці - центр найцікавішої в Україні області, що складається з двох історичних регіонів - Північної Буковини та Бессарабії, розкинулося на мальовничих пагорбах, які терасами спускаються в долину Пруту. Перед очами приїжджих виникає чарівний силует міста, утопленого в садах. З-поміж зеленого моря дерев виблискують гострі шпилі та куполи, червоні дахи під черепицею - й усе це зливається в чудовий килим глибоких прикарпатських кольорів: темно-зелених, брунатних, жовтих і помаранчевих.центр Буковини. Екскурсія по старомістю.

Буковинська Митрополія - це унікальна памятка іторії, архітектури та культури внесена до світової спадщини ЮНЕСКО. Це шедевр зодчества, архітектурний символ м. Чернівці. Властивості архітектурно-просторового композиційного вирішення архітектурного ансамблю надало підстави називати його чудом Сходу. Після завершення будівництва місто Чернівці отримало метафоричну назву Єрусалиму на Пруті.                          

Поселення в готель. Ночівля.

3 день: Сніданок. Виселення з готелію

Маршрут: Хотин – Камянець-Подільський

м. Хотин - місто в Чернівецькій області, що розташоване на березі Дністра. До найближчої залізничної станції Кам'янець - Подільський - 20 км., до обласного центру Чернівці - 65км. Населення міста - 10 тис. осіб. На сьогоднішній день Хотин є одним з найважливіших культурних і туристичних центрів Буковини.  Місто має давню й багату історію, воно споконвіку було бажаним місцем для проживання. Як встановили науковці, сама назва міста - Хотин - означає «бажаний», «жаданий». В Добу Середньовіччя Хотин славився  на всю Європу своїми ринками та ярмарками.  Місто завжди відігравало стратегічно важливу роль в міжнародній транзитній торгівлі.

Будучи на прикордонні різних держав, Хотин часто переходив із рук в руки. З містом пов'язана доля багатьох відомих постатей серед яких: молдавські господарі, українські гетьмани і кошові отамани, польські королі, російські і турецькі полководці, релігійні і культурні діячі, поети, вчені, мандрівники. Протягом багатьох століть Хотин був ареною численних військових конфліктів і визначних битв світових імперій.

 

«Квітка на камені» - Камянець-Подільський. Міісто-фортеця 15-18ст. Місто-музей під відкритим небом. Фортеця, яка розташована на острові, була недоступною твердинею впродовж кількох сотень років. Багатовікова історія міста залишила свій слід у його минулому і створила особливий шарм у сьогоденні.                                             

 Поселення в готель. Ночівля.

 

4 день: Сніданок.

Маршрут: Дністровський каньон.

Відпочинок в Дністровському каньоні. Національний природний парк "Дністровський каньйон" -     величава й несподівана природна країна,одне із семи чудес України. Дністер — одна з найкрасивіших річок у Європі і друга за величиною в Україні. Високі скелясті береги, розмах водної стихії, краса навколишної природи - все це справляє відчуття райського куточку і емоційного захоплення.

 

Факультативи: Чани (300 грн/6 осіб/год), відкритий басейн (50 грн/особа/ за день), більярд, рибалка (мати свої снасті), малий і великий пірс, прогулянка на кораблику (200-250 грн/особа)

 Ночівля.

  

5 день: Сніданок. Виселення з готелю.

Бакота – місце якого немає на карті. Якщо на землі існує Рай – то це тут , в Бакоті. Стоїш на високій кручі і відчуваєш себе птахом, варто лиш розкрити крила і захопленню земною красою немає меж. Це місце облюбували собі люди-одинаки, згодом монахи для мирного, благодатного і райського життя. Тут у скелі древній печерний монастир, влаштований людиною давно до нас. Скільки молитов за багато століть вислухали ці стіни. Вони свято бережуть цю силу молитовної енергії і діляться з нами своєю благодаттю, накопиченої за многі віки. Тут Рай!

Трансфер групи на зд вокзал м.Хмельницький.

 

Вартість на одну особу при групі:

15 - 18 осіб === 2 450 грн/особа 

У вартість входить:

* транспортне обслуговування

* екскурсiйний супровiд

* проживання в готелі із зручностями у номері

* 4 сніданки

* органiзацiйнi послуги

* страховка на період подорожі.

 

У вартість не входить:

* ж/д проїзд,

* вхідні квитки на екскурсійні обєкти

* харчування (обіди, вечері)

 

 

"Любіть Україну, як сонце, любіть!"