Гуцульський релакс 2020

Гуцульський релакс

5 днів / 4 ночі

Вартість на одну особу:  2 980 грн

АКЦІЯ! Ціну знижено!!!

Вартість на одну особу: 2 830 грн

       Дата подорожі:  14-18 липня 2020 р.     

                                                                            

1день: Зустріч групи в м.Тернопіль, Івано-Франківськ

с.Шешори  лежить на двох берегах Пістиньки, що  відома своїми грайливими водоспадами.  Шешорський Гук вважається одним з найкращих водограїв Карпат. Ще його романтично називають  «Сріблясті водоспади». Це три мальовничі каскади, що скидають воду з висоти у 5 метрів. У межах Шешорів річка перетинає міцну скельну породу, утворюючи Великий і Малий Гуки, а нижче за течією розливається спокійне плесо. Чому ці каскади назвали Сріблястими? В літку вода у ньому стрімка та криштальна,  взимку, коли потік обмерзає крижаними наростами, він виблискує як срібло. Купаємось, відпочиваємо, змиваємо життєву втому, набираємось здоровя!!!

(Відпочинок з купанням у гірській річці.)

Терношори: Хочете побачити восьме чудо світу? Воно знаходиться в Україні між карпатських гір. Це диво відоме як скеля Терношорская Лада. Давні слов’яни шанували Ладу, називаючи її богинею любові і краси. В Україні є безліч «місць сили», де можна підкріпитися енергією, загадати бажання, поспілкуватися з силами природи і гармонізувати свій душевний стан. Про одне з таких місць, місце жіночої сили, ми відвідаємо! (Вхідні квитки: діти- 20 грн., дорослі -20 грн.)

Поселення в готель або котедж.  Ночівля.

 

2 день: Сніданок.

Похід на полонину «Кринта»

Полонина – здавна відігравала прорітетну роль в житті гуцулів. Тут випасалися їхні вівці та корови, тут варили сир, тут царювала тиша та спокій – царювала природа! Навколо розкішні карпатські краєвиди Чорногірського хребта!

 

На Кринту можна за бажанням замовити спецтранспорт, машина з накриттям, якої можна підїхати до підніжжя гори Кринта, тоді піднятися по схилу 200-250 м і пройти по хребту милуючись пейзажами Чорногори до вівчарів . Там можна покуштувати смачних натуральних сирів:будз, бринза, вурда та посмакувати смачний гірський чай.(факультатив – 250грн/ особа)

Повернення в готель або котедж.  Ночівля.

 

3 день: Сніданок

м.Верховина – неофіційна столиця Гуцульщини. Найвисокогірніше поселення центральних карпат. Тут впродовж віків сформувалася особлива самобутня культура, збережено багато архаїчних звичаїв та обрядів.

 Музей народних гуцульських інструментів ім.Р.Кумлика – унікальний приватний музей. Тут лунають звуки дуди, співає сопілка, бринить струнами скрипка, трембітає трембіта та дзвенять цимбали. Все це невідємною частиною гуцульської душі. (вхідні квитки:діти–30 грн,дорослі -30 грн)

 

Музей «Гуцульська вишиванка» - зібраний місцевою горянкою, поетесою Галинкою Верховинкою.Музей розповідає про древні трашиції вишивання у  гульських традиціях, побуті, самобутністі та древністю сакральних знань горян. Надягнути на себе вишиванку якій 100-150 років - це незбагненне відчуття легкості, комфотрності.(вхідні квитки:діти–20 грн,дорослі -30 грн)                                                                                                          

с.Криворівня музей «Гуцульські старожитності» який розповість про життя горян з прадавніх часів, по особливості побуту, одягу, про ремесла гуцулів та їхню збережену часами культуру та звичаї.Та чому гуцулок називали «Парижанками Карпат» (вхідні квитки:діти–25 грн,дорослі -30 грн)

Повернення в готель. Ночівля.

 

4 день: Сніданок

 

Сходження на вершину г.Говерла. Королева українських Карпат, красуня в будь-яку пору року увінчує найвищий Чорногірський хребет. Висота 2061м над рівнем моря – є найвищою вершиною України. З г.Говерли вершини відкривається розкішний кругозір гірських пейзажів. Схили гори встелені килимами квітково різнобарв’я альпійських луків. Хто не був на Говерлі, той не був у Карпатах – кажуть горяни.. А хто побував то закохується в навколишню красу із першого погляду. (вхідні квитки:діти–20 грн,дорослі -30 грн)

 

Поверненення  в готель.  Ночівля.

 

 5 день: Сніданок

м.Яремче. Водоспад «ПРОБІЙ» на р. Прут - один з найбільших і найбурхливіших водопадів Карпат. Сувенірний гуцульський ринок познайомить вас з виробами місцевих умільців та самобутністю Гуцульщини.

Трансфер на зд вокзал м.Тернопіль, Івано-Франківськ.

 

Вартість на одну особу:  2 980 грн    

                                              2 830 грн

 

 

У вартість входить:

* Транспортне обслуговування

* Послуги гіда-організатора

* Проживання в готелі або котеджі (зручності в номері  або на блок у 2 номери)

* 4 сніданки

* Організаційні послуги

* Страхування на період подорожі

 

У вартість не входить:

* зд проїзд

* Вхідні квитки

* Факультативи

* Обіди, вечері.

 

     Візьміть із собою !!!!!! 

 зручне взуття спортивного плану - 2-3 пари ( * кросівки на твердій підошві - для походів в гори, катання на велосипеді , щоб добре закріплювались на нозі)))))

 дощовик - на випадок дощу

 невеликий рюкзак для походів в гори 

 головний убір

 купальник  - для купання в річці  

 одяг на випадок теплої та прохолодної погоди

 особисті засоби гігієни

 хороший настрій

 

"Любіть Україну,як сонце, любіть!!!"