Святині Польщі

Паломництво "Святині Польщі"

11-13.10.2019 р

Тернопіль - Ченстохова - Лагєвніки - Краків - Тернопіль

Вартість поїздки на одну особу:

Дорослі - 95 €,  /   діти до 14 років – 90  €  / із сніданкаом 

Програма подорожі:
1 – й день: Виїзд з Тернополя 21.00. Переїзд на кордон. Проходження кордону. 

!!! За роботу прикордонної та митної служби організатори відповідальності не несуть !!!

2 – день: Приїзд в Ченстохову.

Ченстохова - місто відоме завдяки паулінському монастирю Ясна Гура , який є місцем, де розташована ікона Чорної Мадонни. Щороку, мільйони паломників з усіх континентів приїжджають в Ченстохову, щоб побачити цю ікону.Ясна Гура - відоме і шановане паломницьке місце Польщі. Ясногорський монастир знаменитий завдяки Ченстоховській іконі Божої Матері, яка зберігається тут, шанована найбільша святиня католиками і православними. Ясна Гора — пам’ятка історії розбудована в розкішному європейському барокко є неймовірно красивою перлиною. Це головний в країні об’єкт паломництва, а також символ національної єдності польської нації. 

Чудотворна ікона Богородиці  прятягує тисячі паломників багото десятків років.Вкінці XIV ст. ікона була вивезена з Галичини, куди вона потрапила з Константинополя. На Заході вона відома як Чорна Мадонна і вшановується як католиками, так і православними. Можливість помолитися і прикластися до Чудотворної ікони є в кожного паломника. Вільний час, для особистих молитов, покупки сувенірів, фотосесії.

** Відвідування торгового центру для закупів.

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

 

3 –день: Сніданок. Виселення з готелю.

Лагєвнікі – район міста Кракова в Польщі, де розташований монастир Конгрегації сестер Божої Матері Милосердя. Саме в цьому монастирі провадила своє подвижницьке життя один із найбільших містиків Католицької Церкви сестра Фаустина Ковальська (1905 – 1938), яка в особистому одкровенні, даному їй від Бога, досвідчила глибину Божого Милосердя і необхідність його особливого вшанування. Санктуарій Божого Милосердя, який виник на місці монастиря, став одним із найбільших паломницький центрів Європи. Сьогодні це великий архітектурний комплекс, до якого, крім давніх приміщень обителі, належать базиліка Божого Милосердя, каплиця Вічної Адорації та каплиця святого Йосифа.

Відвідування  монастиря Сестер Милосердя Божої Матері. У монастирській  каплиці св. Йосифа спільна молитва біля образу Божого Милосердя та прикладання до мощей св. Фаустини Ковальської. Вільний час для особистої молитви.

 

 

Краків – місто королів. Це древнє місто, що велично лежить над Віслою є справжньою скарбницею національної і культурної спадщини Польщі.Оглядова екскурсія по Кракову "Королівський шлях"  (7 євро). Резиденція Вавель – однозначно, місце варте уваги. Напевно усі майстри різних напрямів художньо-прикладного мистецтва з цілого світу залишили свої сліди в історії оздоблення цієї знаменитої резиденції. Місце, де відбувалися коронації польських монархів.Вавель - королівський замок, місце спочинку польських королів,  Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францисканців, Маріацький костел – шедевр готичної культури. Ринкова площа – місце сплетення легенд і багатьох історичних подій. Королівська дорога. Вільний час.

 

17.00 - виїзд в Україну. Проходження кордону. Прибуття в Тернопіль (час залежить від проходження кордону)

 

У вартість входить:
• Проїзд автобусом єврокласу;
• Проживання 1 ніч в готелі * * *
• Сніданки - згідно програми
• Супровід керівником групи;


У вартість не входять:
• харчування не заплановане програмою
• вхідні квитки, факультативи
• індивідуальне страхування.

 

Важливо!!! 

Оплата в Польщі   відбувається у національній валюті – злотих.

Для зручності можна розраховуватись банківською гривневою карткою VISA  або  MASTERKARD